Wzorem roku poprzedniego Stowarzyszenie "Rowerowy Lublin" organizuje wydarzenie w ramach corocznego cyklu imprez skierowanych do mieszkańców Lublina oraz odwiedzających go turystów a odbywających się pod hasłem SEZON LUBLIN przygotowywanych w ścisłej współpracy z Urzędem Miasta Lublin (Wydział Sportu i Turystyki).

Kiedy? 6 maja (sobota), o której - godz. 9.00, gdzie? - Dziedziniec Zamku Lubelskiego.

Tym razem nasza impreza w ramach SEZONU LUBLIN jest grą miejską związaną z 700-leciem nadania Lublinowi praw miejskich i nosi nazwę "Wehikuł czasu - czyli rowerem przez 700 lat Lublina". Oczywiście jak przystało na nasze Stowarzyszenie, uczestnicy imprezy będą poruszać się po mieście rowerami :) i rozwiązywać różne zadania związane z historią i topografią naszego miasta. Po zakończeniu gry wszystkich zawodników serdecznie zapraszamy na wspólne ognisko, w trakcie którego odbędzie się losowanie nagród dla uczestników naszej gry miejskiej.

Wydarzenie jest finansowane ze środków Urzędu Miasta Lublin.

UWAGA!!! Są jeszcze wolne miejsca na naszą imprezę, można się zarejestrować tutaj: KLIK

Serdecznie zapraszamy!

 

Wieści z Facebooka

SFbBox by website