Rowerowy Lublin - Masa Krytyczna 2009.11.27Pomimo tego, że to listopad to Lublin wytrwale jeździ na rowerach. Na Masę Krytyczną stawiło się tym razem 53 osoby, co można uznać za wynik bardzo dobry. Dobrą frekwencję, która ma miejsce na naszej MK już od kilku miesięcy nagrodził św. Mikołaj, który przejechał z nami całą trasę, a na końcu rozdał cukierki :)

To już kolejna masa, na której panowała znakomita atmosfera, rowerzyści pozdrawiali przechodniów, a przechodnie rowerzystów. Kilkukrotnie mijaliśmy także patrole policji i straży miejskiej, które były dla nas także bardzo przyjazne.

Pojechaliśmy trasą zaplanowaną przez Zaworka, ale w odwrotnym kierunku i z uwzględnieniem nawrotu na rondzie przy Zamku. Zmieniony kierunek zmylił kilku nielicznych spóźnialskich. Na szczęście na końcu wszyscy razem podnieśliśmy rowery pod Ratuszem, zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcia z Mikołajem i rozjechaliśmy się do domów, żeby opisać na forum wrażenia z masy i oglądać galerię :)

Kolejna Masa przypada na 25 grudnia czyli na święta Bożego Narodzenia. Mamy nadzieję, że pomimo tego frekwencja dopisze, a może nawet poprawimy wynik z tego miesiąca :) Wystarczy, że na dwie godzinki oderwiemy się od stołu i zabierzemy rodziny na Plac Litewski. Zatem do zobaczenia w grudniu :)