www.RowerowyLublin.org Rowerowy Lublin Rowery Lublin Masa KrytycznaŚwiąteczna Masa Krytyczna odbyła się dzięki 16 śmiałkom, którzy zdołali oderwać się sprzed stołów i przybyli na Plac Litewski. Wśród nich była trójka Francuzów, którzy spędzają Boże Narodzenie w Polsce. Przed rozpoczęciem masy zapaliliśmy zimne ognie, które rozdawał Waldek, nowy forumowicz.

Tym razem trasa nie wiodła uliczkami Centrum, lecz poprowadzona była tak, żeby przejechać koło lubelskich osiedli i pokazać się spacerującym po świątecznych obżarstwach ludziom. Jak zwykle wszędzie byliśmy bardzo ciepło przyjmowani.

Po zakończeniu przejazdu podnieśliśmy rowery i zrobiliśmy kilka fotek na tle Ratusza i ogromnej choinki na Placu Łokietka. To był koniec oficjalnej Masy, lecz chyba w komplecie pojechaliśmy też na Plac po Farze zobaczyć szopkę.

Zapraszamy do galerii, gdzie dostępne są zdjęcia autorstwa Mamuta77, Truskafki i KermitOZa. O Masie można także przeczytać na naszym forum i w MM Lublin. Do zobaczenia na styczniowej MK.