Końcówka września obfitowała w kolejne sukcesy naszych zawodników. Oprócz kolejnego startu w Mazovii, tym razem w Radomiu nasi reprezentanci startowali w maratonach z Cyklu Poland Bike i Supermaraton.org.

Na uwagę zasługuje sukces Tomasza "Brania" Branickiego, który w generalnej klasyfikacji cyklu Poland Bike zajął czwarte miejsce w kategorii M3. Tym większe brawa, że tak dobry wynik udało mu się osiągnąć w pierwszym sezonie startów. Więcej fotek z finału PB w Pomiechówku w naszej galerii.

Kolejnym znakomitym wynikiem było trzecie miejsce w M2 i 16 open Sebastiana Brygoły w PP w maratonach szosowych w Polańczyku. Popularny "Karcer" Startował na dystansie 150km, na którym uzyskał czas 05:37:11. Był to debiut zawodnika RL w cyklu PP w maratonach szosowych, ale w przyszłym sezonie nasza ekipa zapewne częściej i liczniej będzie brała udział w tych zawodach. Relacja Sebastiana ze startu w Polańczyku na naszym forum.

Ty także możesz reprezentować Rowerowy Lublin w zawodach kolarskich. Wystarczy jeśli przy zapisywaniu do startu podasz w nazwie drużyny "www.RowerowyLublin.org".

Wieści z Facebooka

SFbBox by website