W niedzielę, 11 września w Chełmie odbył się przedostatni w tym roku wyścig z cyklu "Maratony Kresowe". Pierwsze miejsce w kategorii kobiet zajeła reprezentantka Rowerowego Lublina Patrycja Boguta. Zawodniczka, która przed tygodniem zajęła drugie miejsce w XC na Globusie, tym razem nie dała swoim rywawlkom żadnych szans. W rywalizacji mężczyzn najlepsze miejsce spośród naszych zawodników zajął Grzegorz Mazur, który był piętnasty (5. w kategorii Elita). Trzeci w kategorii U-23 (22. open) był natomiast Marcin Bartoś. Wszyscy nasi zawodnicy startujący w maratonie podkreślali jego znakomitą atmosferę i bardzo dobrą organizację za co ogromne brawa należą się organizatorom z Chełmskiej Grupy Rowerowej LC24.pl. Szczegółowe relacje naszych zawodników na forum a wybrane zdjęcia w galerii Patrycji :)

Wieści z Facebooka

SFbBox by website