Wyprawy

 Zapraszamy do zapoznania się z relacją Pawła, który po ubiegłorocznych podbojach Pomorza tym razem na wakacyjne kręcenie udał się w Beskid Żywiecki. Wycieczka miała miejsce w połowie sierpnia a z jej dokładnym opisem możecie się zapoznać pobierając z naszych zasobów plik pdf z relacją. Pawłowi gratulujemy świetnego pomysłu na rowerowy wypoczynek a Was zapraszamy do lektury i do obszernej galerii z wyjazdu.

Europejski Piknik Rowerowy

9 maja Stowarzyszenie "Rowerowy Lublin", wspólnie z Urzędem Miasta Lublin i Europejskim Domem Spotkań – Fundacją Nowy Staw, w ramach obchodów Dni Europy, zorganizowało rodzinną imprezę otwartą dla wszystkich rowerzystów – Europejski Piknik Rowerowy. Zapraszamy do przeczytania relacji z tego wydarzenia.

 Zapraszamy do relacji autorstwa Mindexa i Karoli z wyprawy do Poleskiego Parku Narodowego, gdzie nasza ekipa wybrała się na zaproszenie Rowerowego Parczewa.

www.RowerowyLublin.org Rowerowy Lublin Powitanie wiosnyTegoroczna zima obfitowała w intensywne opady śniegu i trzaskające mrozy, które nie dawały możliwości jeżdżenia we w miarę sprzyjających warunkach. Wszyscy z utęsknieniem wyczekiwaliśmy wiosny i dobrej pogody. Termin zakończenia sezonu zimowego i rozpoczęcia wiosenno-letniego ustaliliśmy na pierwszy dzień wiosny czyli 21 marca.

Pojezierze Piaseczno Bart Holden Szymek_sqZapraszamy do przeczytania relacji z weekendowego wypadu na Pojezierze Łęczyńsko–Włodawskie. Udział w nim wzięli: Bart, Holden i Szymek_sq – autor tekstu.

Wyruszyli z małym opóźnieniem. Plecak Szymka zawiódł - spruł się. Po chwilowej konsternacji właściciel przystąpił do działania. Do przymocowania szelki miały posłużyć małe agrafki, jednak okazały się nazbyt słabe. Na szczęście znalazła się jedna prze wielka i podołała. Przy przytapianiu nitek miał miejsce mały incydent – katiusz przepalił narzutkę i materac – będzie pamiątka – pomyślał sprawca.

Wieści z Facebooka

SFbBox by website