Małe miasto i duża metropolia - każdy ma szanse w walce o tytuł najbardziej rowerowego miejsca w Polsce. W kampanii społecznej “Kręć kilometry po technologię” bierze udział kilkanaście tysięcy uczestników, ponad 600 miast i kilkadziesiąt lokalnych grup rowerowych, które w miesiąc wykręciły już rekordowe półtora miliona kilometrów! Nagrodami dla zwycięskich miast będą wyjątkowe wydarzenia technologiczne - Allegro Tech Days.

Cała Polska od początku maja kręci kilometry w ramach kampanii, organizowanej przez Fundację Allegro All For Planet. Na liczniku jest już ponad 1,5 mln kilometrów, a to dopiero początek rywalizacji, której głównym celem jest poprawa warunków ruchu rowerowego w Polsce.

Stowarzyszenie „Rowerowy Lublin” jest jednym z Partnerów Społecznych kampanii. Zachęcamy do aktywnego wsparcia akcji poprzez wykręcanie kilometrów dla Lublina. Wystarczy zarejestrować się na stronie http://kreckilometry.pl/ i przed każdą jazdą rowerem włączyć swoją aplikację do rejestrowania trasy. Jak to zrobić? Odpowiedź znajdziecie tutaj: http://kreckilometry.pl/aplikacja

UWAGA!!! Kampania rozpoczęła się 1 maja 2017, więc wszystkie Wasze aktywności rowerowe zarejestrowane przez Stravę, Endomondo, Runkeeper, czy też dedykowaną aplikację Kręć Kilometry, od tej daty mogą być „przekazane” na konto wybranego miasta – polecamy Lublin :)

Nagrodą dla 5 zwycięskich miast będzie zorganizowanie Allegro Tech Days, które mają przybliżyć nowoczesną technologię i nauczyć korzystać z niej zarówno najmłodszych, jak i tych nieco starszych. Pokazy robotów i innych technologicznych wynalazków, warsztaty programowania maszyn i zabawek oraz wiele innych atrakcji. Celem Allegro Tech Days jest propagowanie nowych technologii wśród dzieci i dorosłych oraz stworzenie platformy internetowej, która dostarczy samorządom dane i wiedzę, potrzebne do poprawy warunków ruchu rowerowego w Polsce.

Zachęcamy do aktywnego wsparcia akcji i kręcenia wielu kilometrów dla Lublina!

Wieści z Facebooka

SFbBox by website